Poradna
Poraďte se s našimi specialisty na zdravou výživu a přírodní kosmetiku

Možnosti Naturalis Premium

Váš dotaz
Dobrý den, mám zájem o vaší službu NATURALIS PREMIUM. Prosím o poskytnutí bližších informací popřípadě aktivaci služby.
Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za Váš zájem o členství v klubu Naturalis Premium. Již stovkám zákazníků ušetřil dohromady tolik peněz, že by se za ně mohl pořídit pěkný automobil. Doufáme, že s nim budete spokojena i Vy :-)

Co to je Naturalis Premium:
Členství v Naturalis Premium Vám umožňuje po určitou dobu (1 měsíc, 3 měsíce nebo 5 měsíců) kupovat veškeré naše produkty se zajímavými benefity jako jsou: výrazně nižší ceny oproti standardním cenám, doprava zdarma, prodloužená doba na vrácení zboží či praktické dárky zdarma.

Jaké máte možnosti:
V současné době máme 3 druhy členství: tzv. “Zkušebku”, “Nejoblíbenější” a “Pro fajnšmekry”. Zkušebka: Tento druh členství je základní zkušební verze. Výhody klubu můžete čerpat jeden měsíc, cena členství je 299 Kč a průměrný zákazník za daný měsíc celkem ušetří 101 Kč. Nejoblíbenější: Jak už název napovídá, tento druh členství je zákaznicky nejoblíbenější. Využívá ho nejvíce zákazníků a hned se dozvíte proč. Výhody klubu můžete čerpat tři měsíce, cena členství je 599 Kč a průměrný zákazník za dané období celkem ušetří 601 Kč. Kromě výhodných nákupních cen či dopravy zdarma navíc získáte možnost vrácení zboží po dobu 6 měsíců či přednostní výdej Vaší objednávky. Pro fajnšmekry: Tento druh členství si oblíbili naši stálí zákazníci. Výhody klubu můžete čerpat celých 5 měsíců, cena členství je 899 Kč a průměrný zákazník za dané období celkem ušetří 1101 Kč. Kromě zvýhodněných nákupních cen, dopravy zdarma, prodloužené doby na vrácení zboží o délce jednoho roku či přednostního výdeje navíc obdržíte praktický dárek ze sortimentu “doplňky” dle vlastního výběru. Jakmile budete rozhodnuta, který druh členství je pro Vás TEN pravý, neváhejte nás kontaktovat. My Vám obratem zřídíme speciální účet, díky kterému budete moci benefity čerpat.

Zdraví Vás,
Martin Sedláček


Na Vaši otázku odpověděl
Martin Sedláček
Ing. Martin Sedláček
Martin je zakladatel Naturalisu. Specializuje se na superpotraviny, zdravou výživu, výživové směry a celostní přístup k léčbě a očistě organismu.