Vonné tyčinky Shyam Santal supreme Vykuřovadla Rymer - 10 ks

favorite_border favorite
   
Vonné tyčinky Shyam Santal supreme od značky Vykuřovadla Rymer jsou ideální pro posílení zdraví a zlepšení krásy. Jejich ušlechtilá vůně s čistým santalovým dřevem a hlubokými akcenty přináší královskou vznešenost do Vašeho domova. Tyčinky jsou ručně vyrobené z přírodních ingrediencí bez syntetických látek. Relaxujte, meditujte nebo se zbavte stresu s těmito vysoce kvalitními tyčinkami. Užijte si příjemnou atmosféru a pozitivní energii každý den. Více informací naleznete zde >>
82 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
4.1 Kč s DPH / ks
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Vonné tyčinky Shyam Santal supreme Vykuřovadla Rymer - 10 ks

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Hlavní složky 100% pryskyřice

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Vonné tyčinky Shyam Santal supreme od značky Vykuřovadla Rymer jsou skvělým doplňkem pro posílení zdraví a zlepšení krásy. Tento produkt je ideální pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, přírodu a udržitelnost. Díky svému ušlechtilému a smyslnému aroma s čistým santalovým dřevem a hluboce sametovými akcenty vytváří tyčinky klidnou a harmonickou atmosféru. Ručně vyrobené podle starodávných receptur z přírodních ingrediencí bez syntetických příměsí nabízejí 100% přírodní složení. Vyzkoušejte tyčinky Shyam Santal supreme a dopřejte si relaxaci, uvolnění a pozitivní energii do Vašeho domova. S Vykuřovadly Rymer si můžete být jisti, že čistíte Váš prostor přírodní cestou a přinášíte si do něj pozitivní energii. Užijte si jedinečný zážitek s těmito vonnými tyčinkami!

Vývoj a výroba

Vonné tyčinky Shyam Santal supreme od značky Vykuřovadla Rymer jsou výsledkem dlouholeté tradice a péče o kvalitu. Tyčinky jsou vyrobeny s láskou a pečlivostí z vybraných bylin, květů, pryskyřic a esenciálních olejů, aby poskytly nejen příjemnou vůni, ale také blahodárné účinky na tělo i mysl. Každá tyčinka je ručně vyrobena podle starodávných receptur, což zaručuje 100% přírodní složení bez syntetických příměsí. Díky svému exotickému aroma santalového dřeva a hluboce sametovým akcentům vytváří tyčinka klidnou a harmonickou atmosféru ideální pro relaxaci, meditaci nebo jógu. S Vykuřovadly Rymer si můžete být jisti, že do svého domova přinášíte pouze pozitivní energii a udržujete zdravý životní styl. Vyzkoušejte tyčinky Shyam Santal supreme a dopřejte si jedinečný zážitek plný svěží vůně a relaxace.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletace a balení produktu Vonné tyčinky Shyam Santal supreme Vykuřovadla Rymer je prováděno s maximální péčí a precizností. Každá tyčinka je pečlivě zpracována z vybraných bylin, květů, pryskyřic a esenciálních olejů, aby poskytla nejvyšší kvalitu a autenticitu. Po zhotovení jednotlivých složek je produkt kompletně balen do balení o rozměrech 50 mm x 200 mm x 5 mm, které zajišťuje ochranu a zachování vůně. Díky kvalitnímu zpracování a balení si můžete být jisti, že každá tyčinka je připravena k tomu, aby Vám poskytla jedinečný zážitek aromaterapie a přinesla do Vašeho domova pozitivní energii a harmonii. S Vonnými tyčinkami Shyam Santal supreme Vykuřovadla Rymer si můžete dopřát okamžik relaxace a uvolnění ve svém každodenním životě.

Představení výrobce

Vykuřovadla Rymer představují inovativní způsob, jak vyčistit Váš domov od negativní energie a vytvořit příjemnou atmosféru. Díky kombinaci kvalitních pryskyřic, vzácných dřev, bylinek a koření vytváříme vonné produkty, které nejen provoní Váš prostor, ale také Vám pomohou relaxovat, dobíjet energii nebo meditovat. Tisíciletá tradice vykuřování prostor vonnými pryskyřicemi a dřevy byla objevena pro své blahodárné účinky na tělo i mysl. Vykuřovadla Rymer jsou součástí zdravého životního stylu a udržitelnosti. S našimi produkty si můžete být jisti, že čistíte Váš domov přírodní cestou a přinášíte si do něj pozitivní energii. Podpořte své zdraví a krásu s našimi vonnými produkty!

Parametry
Hmotnost / objem10 ks
KvalitaBez syntetické parfemace
VýrobceMichael Rymer, Dvůr Králové nad Labem, Česká republika
FormaPevné skupenství
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN809581213171
Rozměry50 mm x 200 mm x 5 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat