Plenky Midi 4 - 9 kg Eco by Naty - 30 ks

favorite_border favorite
   
Plenky Midi 4 - 9 kg Eco by Naty - 30 ks
Ekologické plenky Eco by Naty jsou ideální volbou pro rodiče, kteří dbají na zdraví svých dětí i životní prostředí. Certifikované přírodní materiály a biologicky rozložitelný vnější plášť z kukuřičného škrobu zaručují maximální pohodlí a ochranu dětské pokožky. S certifikací OK biobased a FSC jsou tyto plenky šetrné k životnímu prostředí a zároveň efektivní v absorpci. Užijte si klidný spánek s vědomím, že Vaše dítě je v bezpečí a pohodlí. Více informací naleznete zde >>
Kvalita: fsc
Kvalita: oeko tex
Kvalita: ok biobased
341 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
0.4 Kč s DPH / ks
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Plenky Midi 4 - 9 kg Eco by Naty - 30 ks

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Eco by Naty

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Plenky Midi 4 Eco by Naty jsou ekologické a udržitelné produkty pro zdravou rodinu. Vyroběny z certifikovaných přírodních materiálů, tyto plenky jsou velmi prodyšné a umožňují dítěti přirozený pohyb bez omezení. Jsou vhodné pro děti s hmotností 4-9 kg a díky elastickým opakovaně použitelným lepícím páskům perfektně padnou. Vnější plášť plenky je biologicky rozložitelný, což je šetrnější volba pro dětskou pokožku. Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu, získaného ze skandinávského dřeva s certifikací FSC. Certifikace OK Biobased potvrzuje vysoký podíl obnovitelných surovin ve výrobě plenek. S 50-60 % biologicky odbouratelných zdrojů jsou tyto plenky okamžitě rozložitelné, což je ekologická volba s minimálním dopadem na životní prostředí. Pro zákazníky, kteří si cení kvality, ekologie a zdraví svých dětí, jsou plenky Eco by Naty ideální volbou. Užijte si přírodní pohodlí a šetrnost těchto plenek pro Vaše miminko!

Vývoj a výroba

Plenky Midi 4 Eco by Naty jsou ekologické a udržitelné plenky pro děti s hmotností 4-9 kg. Vyvinuty s ohledem na zdraví a pohodu dětí, umožňují přirozený pohyb bez omezení díky své prodyšné konstrukci. Vnější plášť plenky je biologicky rozložitelný, což zajišťuje minimální dopad na životní prostředí. Savé jádro kombinuje biologicky odbouratelnou celulózu s absorpčním gelem pro maximální savost a pohodlí. Certifikace OK biobased potvrzuje vysoký podíl obnovitelných surovin ve výrobě. Plenky Eco by Naty jsou bez chlóru, latexu, ftalátů a dalších škodlivých látek, což je činí ideální volbou pro citlivou dětskou pokožku. S důrazem na kvalitu a ekologii přinášíme zákazníkům šetrné alternativy, které chrání zdraví dětí a životní prostředí. Užijte si klidný spánek s plenkami Eco by Naty!

Zpracování a balení

Plenky Midi 4 Eco by Naty jsou ekologické a udržitelné plenky pro děti s hmotností 4-9 kg. Jsou vyrobeny z certifikovaných přírodních materiálů a jsou velmi prodyšné, což umožňuje dítěti přirozený pohyb bez omezení. Díky elastickým opakovaně použitelným lepícím páskům a jemné pružné části na zádech plenky dítěti perfektně padnou. Vnější plášť plenky je z geneticky neupravovaného kukuřičného škrobu a je kompletně biologicky rozložitelný. Plenky Eco by Naty jsou šetrné k dětské pokožce a jsou certifikovány OK Biobased Certification by Vincotte. S 50-60 % biologicky odbouratelných zdrojů jsou okamžitě rozložitelné, což je výrazně šetrnější pro životní prostředí než běžné plenky. Užijte si kvalitu a ekologii s plenkami Eco by Naty!

Certifikace jakosti

Kvalita produktů byla u zakladatelů značky Eco by Naty vždy prioritou. V Eco by Naty si zakládají na důsledném zpracování, přírodních surovinách, čistotě výrobního prostředí, jakosti finálního produktu a samozřejmě i na etickém přesahu. Proto jsme rádi, že i my Vám můžeme tento produkt odprezentovat. Plenky Midi 4-9 kg se pyšní certifikáty Fsc a Ok Biobased a Oeko-Tex. Hýčkejte se kvalitní přírodní péčí.

Představení výrobce

Eco by Naty je švédská značka, která se specializuje na ekologické a udržitelné produkty pro zdravou rodinu. S použitím biologických materiálů a dlouhodobým výzkumem se stala průkopníkem v oblasti ekologických plen s certifikací OK biobased Certification by Vincotte. Rozšířila Váš sortiment o certifikovanou organickou kosmetiku a dámské hygienické potřeby, vždy s ohledem na zdraví a pohodu celé rodiny. Zakladatelka Marlena Sandbergová se před pěti lety rozhodla změnit Váš život a založit značku Eco by Naty, která nabízí ekologické řešení pro každodenní potřeby zdravé a udržitelné rodiny. S důrazem na kvalitu produktů a ochranu životního prostředí, Eco by Naty spojuje ekologii s udržitelností a přináší zákazníkům šetrné alternativy. Podpořte své zdraví a krásu s produkty Eco by Naty, které jsou šetrné k životnímu prostředí a prospěšné pro celou rodinu.

Parametry
Hmotnost / objem30 ks
KvalitaBez parfemace
VýrobceNaty AB, Swedenborgsgatan 20, 11827, Stockholm, Švédsko
FormaPevné skupenství
ÚčinekŠetrný k pokožce
Část tělaTělo
EAN7330933178372
Rozměry210 mm x 255 mm x 110 mm
Primárně určeno proDěti
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Se vším Vám poradíme. Rychle a rádi.
Jsme tým specialistů na zdravou výživu i přírodní kosmetiku a rádi Vám pomůžeme. Přečtěte si dotazy ostatních zákazníků >>
Mohlo by Vás zajímat