Žena Australian Bush Flower Essences - 30 ml

favorite_border favorite
   
Kombinovaná esence Žena od Australian Bush Flower Essences je ideální pro posílení zdraví a zlepšení krásy žen v každém věku. Tato přírodní tinktura s vysokými vibracemi rostlin pomáhá harmonizovat tělo i mysl, podporuje hormonální rovnováhu a emoční stabilitu. S deseti květinami v jedné lahvičce najdete klid, stabilitu a podporu při zvládání změn v životě. Užijte si vnitřní krásu a harmonii s touto unikátní esencí. Více informací naleznete zde >>
407 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
4.96 Kč s DPH / ml
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Žena Australian Bush Flower Essences - 30 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [19. 7. 2024]
Dobrá komunikace, zájem o zákazníka, kvalitní zboží, spokojenost, vše proběhlo bez problému a milý dárek k tomu.
Heureka.cz [18. 7. 2024]
addRychlost sortiment jednání
Heureka.cz [16. 7. 2024]
Doporučuji, zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle.
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Australian Bush Flower Essences - Žena je kombinovaná esence, která působí příznivě na ženské tělo i psychiku. S deseti květinami jako balzámem harmonizuje Vaši bytost, pomáhá najít harmonii, klid a stabilitu. Podporuje zvládání změn v životě, hormonální rovnováhu a lépe zvládání potíží spojených s menstruací či klimakteriem. Tato esence také podporuje nalezení vlastní vnitřní krásy. Vytvořena s vysokými vibracemi rostlin, které harmonizují celou lidskou bytost. Přírodní, bez negativních účinků, vhodná i pro děti a zvířátka. Užívejte sedm kapek pod jazykem a nechte působit. Získejte sílu a harmonii pro každodenní život s Australian Bush Flower Essences - Žena. Užijte si přírodní péči a podpořte své zdraví a krásu s tímto unikátním produktem.

Vývoj a výroba

Vývoj, původ a výroba kombinované esence Žena od Australian Bush Flower Essences se odehrává v srdci australské buše. Tato esence vznikla díky Ianu Whitovi, naturopatovi s hlubokými kořeny v používání místních bylin. Deset květin bohatých na vitalitu a relativně málo znečištěných se stává balzámem pro ženskou bytost. Každý květ se ponoří do vody a vystaví slunci, přenášející jemnou energii rostliny. Tinktura se poté konzervuje brandy a pomáhá uvolnit negativní myšlenky, dodat emoční vyrovnanost a podpořit rozvoj spirituality, intuice a tvořivosti. Esence jsou zcela přírodní, bez negativních účinků a vhodné pro všechny věkové skupiny. S kombinovanou esencí Žena získáte harmonii, klid a stabilitu pro každodenní život plný změn.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Tento výjimečný produkt Australian Bush Flower Essences je kombinací deseti květinových esencí, které působí jako balzám pro ženskou bytost. Pomáhá harmonizovat tělo i mysl, podporuje hormonální rovnováhu a zvládání emocí. Tato tekutá esence je vyrobena z čisté vody, brandy a unikátních australských květin, jako je Billy Goat Plum, Bottlebrush nebo Crowea. Díky vysokým vibracím rostlin pomáhá uvolnit negativní myšlenky, dodává emoční vyrovnanost a podporuje rozvoj spirituality a tvořivosti. S Australian Bush Flower Essences získáte sílu a harmonii pro každodenní život. Užijte si sedm kapek pod jazykem a nechte působit. Doplňte Váš zdravý životní styl touto přírodní esencí plnou pozitivní energie.

Představení výrobce

Australian Bush Flower Essences jsou jedinečné květové esence, které oslovují celou lidskou bytost svými vysokými vibracemi a pomáhají harmonizovat tělo i mysl. Tyto esence vznikly díky Ianu Whitovi, australskému naturopatovi s hlubokými kořeny v používání místních bylin. Jsou vyrobeny z rostlin bohatých na vitalitu a jsou oblíbené po celém světě. Pomáhají uvolnit negativní myšlenky, dodávají emoční vyrovnanost a podporují rozvoj spirituality a tvořivosti. Jsou zcela přírodní, bez negativních účinků a vhodné pro celou rodinu. S Australian Bush Flower Essences získáte sílu a harmonii pro každodenní život. Vyzkoušejte je a dopřejte si přírodní péči, která prospívá Vašemu zdraví i kráse.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem30 ml
VýrobceBush Biotherapies Pty Ltd, 45 Booralie Road, Terrey Hills NSW 2084, Austrálie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně, Zklidnění
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN93468251
Rozměry33 mm x 106 mm x 33 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat