Soustředění Australian Bush Flower Essences - 30 ml

favorite_border favorite
   
Soustředění Australian Bush Flower Essences je kombinovaná esence Učení, která pomáhá zlepšit soustředění, podporuje jasný náhled na věc a harmonizuje myšlení. Ideální pro studenty, pracovníky i děti s poruchami učení. Tato přírodní esence s vysokými vibracemi rostlin je vhodná pro všechny, kdo hledají harmonii a podporu v každodenním životě. Vyzkoušejte a získejte sílu a harmonii, kterou potřebujete pro každodenní výzvy. Více informací naleznete zde >>
407 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
4.85 Kč s DPH / ml
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Soustředění Australian Bush Flower Essences - 30 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [19. 7. 2024]
Dobrá komunikace, zájem o zákazníka, kvalitní zboží, spokojenost, vše proběhlo bez problému a milý dárek k tomu.
Heureka.cz [18. 7. 2024]
addRychlost sortiment jednání
Heureka.cz [16. 7. 2024]
Doporučuji, zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle.
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Hlavní složky vodabrandysundewbush fuchsiakočičí dráp

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Australian Bush Flower Essences - esenciální olej na povzbuzení Soustřeďte se a zlepšete své učení s kombinovanou esencí Učení od Australian Bush Flower Essences. Tato esence je ideální pro všechny, kteří potřebují zvýšit svou koncentraci, zlepšit paměť a získat jasný náhled na věci. Díky spojení pěti bylinných esencí harmonizuje činnost obou mozkových hemisfér a podporuje soustředění při práci, učení i každodenních aktivitách. Esence Učení je vhodná nejen pro studenty, ale i pro všechny, kdo trpí problémy s učením, špatně se soustředí nebo rádi sní. Pomáhá také při pocitu přepracování a zmatenosti. Navíc je ideální pro děti s poruchami učení nebo zhoršenou koordinací těla. Výhradně přírodní složení esence obsahuje čistou vodu, brandy a extrakty z Bush Fuchsia, Isopogon, Jacaranda, Paw Paw a Sundew. Esence jsou vyrobeny s vysokými vibracemi rostlin, které harmonizují tělo i mysl a pomáhají uvolnit negativní myšlenky a dodat emoční vyrovnanost. Přidejte esenci Učení do svého každodenního rituálu a získejte sílu a harmonii, kterou potřebujete pro plnohodnotný život. Objednejte si Australian Bush Flower Essences ještě dnes a dejte svému tělu to nejlepší z přírody.

Vývoj a výroba

Vývoj, původ a výroba produktu Australian Bush Flower Essences jsou spojeny s dlouholetou tradicí a péčí o přírodu. Tato kombinovaná esence Učení v sobě nese sílu a harmonii a je vhodná nejen pro studenty, ale pro všechny, kdo hledají podporu při učení a soustředění. Vznikla díky Ianu Whitovi, naturopatovi s hlubokými kořeny v australské buši. Esence se vyrábějí z rostlin bohatých na vitalitu a jsou zcela přírodní. Každá lahvička obsahuje kombinaci esencí Bush Fuchsia, Isopogon, Jacaranda, Paw Paw a Sundew, které harmonizují tělo i mysl. Tato tekutá esence se vyrábí dipem květu do vody a následným vystavením slunci, což přenáší do vody jemnou energii rostliny. Esence Učení podporuje soustředění, zpracovávání myšlenek a dodává jasný náhled na věc. Díky svým vysokým vibracím a přírodnímu složení je ideální pro každodenní použití. S Australian Bush Flower Essences získáte sílu a harmonii pro každý den.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Zpracování, kompletní balení a dokonalá péče o produkt Soustředění Australian Bush Flower Essences je zárukou kvality a spokojenosti zákazníků. Tato kombinovaná esence Učení je ideální pro všechny, kdo hledají podporu při učení, soustředění a zlepšení mentálních schopností. Díky spojení pěti bylinných esencí harmonizuje činnost obou mozkových hemisfér, podporuje intuici a myšlení a pomáhá lépe zpracovávat informace. Tato tekutá esence je vyrobena s láskou a péčí o každý detail, aby poskytla maximální účinnost a přínos pro Vaše zdraví a pohodu. S Australian Bush Flower Essences získáte nejen kvalitní produkt, ale i podporu pro Vaše duševní a fyzické blaho. Užijte si sílu přírody a harmonii v každodenním životě.

Představení výrobce

Australian Bush Flower Essences jsou jedinečné květové esence, které oslovují celou lidskou bytost svými vysokými vibracemi a pomáhají harmonizovat tělo i mysl. Tyto esence vznikly díky Ianu Whitovi, australskému naturopatovi s hlubokými kořeny v používání místních bylin. Jsou vyrobeny z rostlin bohatých na vitalitu a jsou oblíbené po celém světě. Pomáhají uvolnit negativní myšlenky, dodávají emoční vyrovnanost a podporují rozvoj spirituality a tvořivosti. Jsou zcela přírodní, bez negativních účinků a vhodné pro celou rodinu. S Australian Bush Flower Essences získáte sílu a harmonii pro každodenní život. Vyzkoušejte je a dopřejte si přírodní péči, která prospívá Vašemu zdraví i kráse.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem30 ml
VýrobceBush Biotherapies Pty Ltd, 45 Booralie Road, Terrey Hills NSW 2084, Austrálie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN93468213
Rozměry33 mm x 106 mm x 33 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat