Krizová esence (Rescue Remedy) Dr. Bach - 10 ml

favorite_border favorite
   
Krizová esence Rescue Remedy Dr. Bach je ideálním pomocníkem pro uklidnění mysli a navození pocitu klidu. Díky jedinečné kombinaci bylinných výtažků harmonizuje tělo i mysl a pomáhá při stresu a vypjatých situacích. S přírodními složkami bez cukru a alkoholu je vhodná pro ženy v každém věku, které dbají o zdraví a krásu. Užijte si sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte harmonii těla i duše. Více informací naleznete zde >>
304 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
10.86 Kč s DPH / ml
Na skladě není dostatek produktů
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Krizová esence (Rescue Remedy) Dr. Bach - 10 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [16. 7. 2024]
Doporučuji, zboží dorazilo v pořádku a velmi rychle.
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Krizová esence Dr. Bach je unikátní produkt, který využívá sílu bylinných výtažků k posílení zdraví a zlepšení krásy. Tato esence je ideální pro lidi, kteří se zajímají o zdravý životní styl, přírodu a udržitelný životní styl. Díky jedinečné kombinaci bylinek uklidňuje mysl, zbavuje stresu a navozuje pocit klidu. Pravidelné užívání přirozenou cestou harmonizuje tělo i mysl. Krizová esence je vhodná zejména ve stresujících situacích, při záchvatech paniky nebo před důležitými událostmi. S kvalitním složením bez přidaného cukru a alkoholu je ideální do domácí lékárničky nebo do kapsy. Užijte si sílu přírodní léčby s Krizovou esencí Dr. Bach a učiňte první krok k harmonii těla i duše.

Vývoj a výroba

Krizová esence Dr. Bach je výjimečný produkt, který využívá sílu bylinných výtažků k harmonizaci těla i mysli. Tato esence je založena na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého, kterou objevil anglický lékař Dr. Bach. Díky kombinaci pěti vybraných bylinek, jako je devaterník penízkový a netýkavka žláznatá, Krizová esence rychle uklidňuje emoce, zmírňuje stres a uvolňuje napětí. Bez přidaného cukru a alkoholu je ideální pro použití v krizových situacích, při záchvatech paniky nebo před důležitými událostmi. Užívejte 4 kapky 4x denně a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Produkt Krizová esence Dr. Bach je pečlivě zpracován a sestaven s důrazem na kvalitu a účinnost. Jeho složení z bylinných výtažků poskytuje uklidnění mysli, odstranění stresu a návrat pocitu klidu. Díky pravidelnému užívání přirozeně harmonizuje tělo i mysl. Balení je praktické a snadno použitelné, ideální pro domácí lékárničku nebo cestování. S Krizovou esencí Dr. Bach získáte podporu při nadměrném nervovém vypětí a krizových situacích. Užijte si sílu přírodní léčby a harmonie těla i duše s tímto vynikajícím produktem.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem10 ml
KvalitaBez alkoholu
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488108798
Rozměry29 mm x 80 mm x 28 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat