O produktech

Krédo společnosti Naturalis je „kvalita na 1. místě“. A to od pěstování, přes sklizeň až po balení. A základ kvality je právě v surovinách. Jsme rádi, že spolupracujeme s nejkvalitnějšími pěstiteli na celém světě, kteří nám dodávají jen to nejlepší, co vypěstovali.

Seznam všech surovin

Včelí Pyl Naturalis

Včelí pyl je z nutričního hlediska velice hodnotný. Je bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a antioxidantů. Vyniká obsahem vitaminů skupiny B, zinku a rutinu, který zvyšuje pružnost cév a přispívá snížení cholesterolu. Zároveň působí jako silný antioxidant. Včelí pyl je v neposlední řadě ceněn pro své antibakteriální účinky. Hojně je používán na podporu imunity, zlepšení vitality, tvorbu červených krvinek a při problémech s vysokým cholesterolem. U mužů pak při potížích s prostatou. Včelí pyl bývá zmiňován v souvislostí s příznivým vlivem na plodnost, paměť a koncentraci.

Moringa Naturalis

Listy moringy Jsou cenným zdrojem vitaminů (vitamin C, E), minerálů (vápník, draslík) a bílkovin. Dále vynikají obsahem betakarotanu a antioxidantů. Hojně jsou využívány v lidovém léčitelství, zejména při onemocnění horních cest dýchacích, léčbě hemoroidů, nemocí způsobených parazity či problémech se zažíváním. Slouží také k tlumení bolesti a snižování horečky. Na jejich účinky v neposlední řadě spoléhají čerstvé maminky, aby podpořily tvorbu mateřského mléka.

Graviola Naturalis

Všechny části gravioly byly tradičně využívány na léčebné účely. Indiánské kmeny na graviolu spoléhaly v případě záchvatů horečky, problémů s ledvinami či žaludečními vředy. S její pomocí léčili křeče, úplavici i jiná onemocnění způsobené parazity. V neposlední řadě si cenili jejího protizánětlivého účinku. Dnes jsou znalosti o benefitech gravioly rozšířeny prakticky po celém světě. Do popředí zájmu se dostává zejména kvůli obsahu látek, které mohou hrát důležitou roli při léčbě rakoviny.

Konopná Semínka Naturalis

Konopná semínka jsou bohatým rostlinným zdrojem omega - 3 a omega - 6 mastných kyselin v poměru 3:1, což odpovídá zastoupení v lidském těle. Dále obsahují významné množství vitaminů, minerálů, amninokyselin a vlákniny. Nejvíce jsou zde zastoupeny vitaminy skupiny B, vitamin A, D, E, hořčík, železo, vápník, zinek a jód. Konopná semínka jsou konzumována pro posílení imunitního systému, udržení zdraví vlasů a pleti.
Všechny superpotraviny pohodlně nakoupíte v našem e-shopu. Vstoupit do e-shopu
Máte zájem o pravidelný odběr většího množství produktů? Informace pro velkoodběratele