MSM

Účinek: klouby
Vhodný i pro: veganyděti od 3 letsportovce
Způsob přípravy: rozmíchat s vodou
MSM je sloučenina síry produkovaná mořskými řasami a bakteriemi. Jeho nejčastější konzumenti jsou aktivní jedinci, sportovci či senioři. Pro dosažení maximálního účinku doporučujeme MSM konzumovat společně s vitaminem C.

Popis

MSM (methylsulfonylmethan nebo též dimethylsulfon, DMSO2) je bílý krystalický prášek. Přírodní MSM (které se běžně nepoužívá ke komerčním účelům) vzniká v oceánu působením řas a bakterií, které při vylučování a rozkladu uvolňují síru. Ta z mořské vody uniká do atmosféry, kde účinkem UV záření oxiduje na dimethylsulfát (DMSO) a dále na MSM. Se srážkami MSM putuje do vody a půdy a dostává se tak do potravního řetězce.
Kupte v e-shopu

Výroba

Protože přirozený obsah MSM v přírodě je stopový, pro komerční účely se vyrábí. Chemické složení syntetického MSM je zcela identické s přírodním MSM. Konzumace MSM nemá žádné zjištěné nežádoucí vedlejší účinky.

Balení

MSM dovážíme z Asie a balíme do spolehlivých sáčků nebo plechových dóz v balírně certifikované pro balení potravin a potravinových doplňků. Celý proces podléhá systematické hygienické kontrole. Garantujeme 100% ochranu produktu před jakýmkoliv nežádoucím znečištěním.

Jedinečné vlastnosti MSM Naturalis

Čisté složení

Do MSM nepřidáváme žádná pojidla

Vyhledávaný aktivními jedinci

MSM je nejčastěji vyhledáváno sportovci a seniory

Praktický prášek

Přidáte do nápojů, kaší, domácího sulcu nebo tlačenky
Kupte v e-shopu
Chcete se na něco zeptat? Neváhejte kontaktovat našeho odborníka na superpotraviny, Ing. Martina Sedláčka. Napište nám

Produkty obsahující MSM