Popis Reishi Naturalis

Tato „božská houba nesmrtelnosti“, jak byla pojmenována, byla natolik vzácná, že nejprve směřovala pouze k rukám čínského císaře a jeho rodiny. Cenili si jí pro výjimečné léčivé schopnosti. Konzumace reishi má dlouhou tradici v tradiční čínské medicíně. Je používána pro léčbu řady onemocnění, například hepatitidy či nádorových onemocnění i v rámci prevence. Za zmínku stojí také její protizánětlivé účinky, snížení hladiny cholesterolu, podpora krevního oběhu, zlepšení problémů s játry nebo celkové posílení imunity a podporu vitality. Houba reishi vyniká vysokým antioxidačním účinkem. Obsahuje 8 esenciálních aminokyselin, železo, selen a vitamin B. V neposlední řadě je oblíbeným přírodním antihistaminikem. Reishi lze přidat do polévek, omáček, cereálií, kaší a smoothies. Její konzumace není doporučována osobám se špatnou srážlivostí krve. Reishi Premium Naturalis se pyšní obsahem 50%  polysacharidů.

Pěstováno v panenské přírodě

Reishi Premium Naturalis je pěstována v panensky čisté čínské přírodě daleko od civilizace. Díky tamějším přírodním podmínkám má Reishi Premium Naturalis právě tam ideální podmínky pro svůj růst!

Osvědčený způsob zpracování

Reishi Premium Naturalis se sbírá šetrnou metodou, díky níž se účinné látky nijak neznehodnotí. Výsledkem je velice dobře stravitelný produkt, který neobsahuje žádné přidané látky ani jakékoli chemikálie.

Prokazatelný původ

U Reishi Premium Naturalis se Vám nemůže stát, že byste nevěděli kde se pěstuje či jakým způsobem se zpracovává.

Správné načasování

Jelikož správné načasování sklizně je stejně důležité jako sadba, zpracování či péče o houbu, Reishi Premium Naturalis se sklízí ve chvíli, kdy má nejvíce živin.

Kvalita, Certifikace, Tradice

Reishi Naturalis získala certifikaci osvědčených výrobních postupů – GMP.

Reishi Naturalis získala certifikát bezzávadnosti potravin.

Reishi Naturalis získala certifikát CQC.

Chci vyzkoušet Reishi Naturalis

Pěstování Reishi Naturalis

Reishi neboli Lesklokorka lesklá je houba vyrůstající na kmenech odumřelých listnatých stromů. Tato houba z řádu chorošotvaré pochází z Asie, kde je po tisíciletí konzumována a uctívána. Charakteristický je její výrazně lesklý povrch.
Pěstitel Reishi Naturalis
Zárukou prvotřídní kvality Reishi Premium Naturalis je šetrný postup zpracování. Pěstitel houby reishi  dbá na výběr kvalitních kousků, které jsou následně extrahovány tak, aby byl zaručen vznik vysoce účinného produktu s 50% obsahem polysacharidů, címž se řadí mezi nejkvalitnějí reishi na trhu!
  • Přesná fáze sklizně
  • Pouze kvalitní zpracování
  • 100% certifikovaný pěstitel
Čína

Balení Reishi Naturalis

Reishi Naturalis je pěstována na asijském kontinentě a následně je balena u nás, v České republice. Tento hotový výrobek se následně prodává se schválením českých ministerstvech i státních úřadů. Společnost patří mezi špičkové balicí společnosti s mnohaletou zkušeností jak v oblasti balení potravin, tak i potravinových doplňků v BIO kvalitě. Mimo jiné vlastní i řadu certifikátů včetně balení BIO produktů. Obaly, ve kterých se Reishi uchovává a prodává jsou určeny speciálně pro potraviny. Nemůže tedy dojít ke kontaminaci výrobku.
Koupit Reishi Naturalis
Reishi Naturalis obsahuje …
  • jedna z nejvyšších hodnot ORAC
  • označována jako  houba nesmrtelnosti
  • obsahuje 50% polysacharidů (patří mezi nejkvalitnější na trhu)
Nutriční hodnoty ve 100 g
Energie 1339,8 kJ / 320 kcal
Tuky 2,2 g
z toho nasycené 0,56 g
Sacharidy 1,61 g
z toho cukry 0,5 g
Bílkoviny 10,63 g
Sůl 0,01 g