Popis Hericia Naturalis

Konzumace Hericia sahá daleko do historie. Na blahodárné účinky této vzácné houby spoléhá tradiční čínská i japonská medicína. Důvodem je vynikající chuť a především obsah zdraví prospěšných látek. Hericium vyniká množstvím obsažených bílkovin. Je bohatým zdrojem minerálních látek, především draslíku, zinku, železa a fosforu. Také dnes je hericium celosvětově ceněno pro široké spektrum zdravotních účinků. Používá se na posílení nervového systému, zmírnění únavy, úpravu hladiny cholesterolu, léčbu chorob trávicího traktu a zlepšení funkce močového ústrojí. O hericiu se stále častěji hovoří také v souvislosti se zmírněním projevů Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby. Vnější využití hericia ocení osoby potýkající se s ekzémem, alergiemi či akné. Hericium lze přidat do polévek, omáček, cereálií, kaší a smoothies.

Pěstováno v panenské přírodě

Hericium Naturalis je pěstováno v panensky čisté čínské přírodě daleko od civilizace. Díky tamějším přírodním podmínkám má Hericium Naturalis právě tam ideální podmínky pro svůj růst!

Osvědčený způsob zpracování

Hericium Naturalis se sbírá šetrnou metodou, díky níž se účinné látky nijak neznehodnotí. Výsledkem je velice dobře stravitelný produkt, který neobsahuje žádné přidané látky ani jakékoli chemikálie.

Prokazatelný původ

U Hericia Naturalis se Vám nemůže stát, že byste nevěděli kde se pěstuje či jakým způsobem se zpracovává.

Správné načasování

Jelikož správné načasování sklizně je stejně důležité jako sadba, zpracování či péče o houbu, Hericium Naturalis se sklízí ve chvíli, kdy má nejvíce živin.

Kvalita, Certifikace, Tradice

Hericium Naturalis získalo certifikaci osvědčených výrobních postupů – GMP.

Hericium Naturalis získalo certifikát bezzávadnosti potravin.

Hericium Naturalis získalo certifikát CQC.

Chci vyzkoušet Hericium Naturalis

Pěstování Hericia Naturalis

Hericium neboli Korálovec ježatý vyrůstá z poškozených kmenů listnatých stromů. Pro svůj vzhled, charakteristický množstvím třásňovitých výrůstků, bývá tato houba označován jako lví hříva. Barevnost houby se vyvíjí v závislosti na jejím stáří. Jasně bílá postupně přechází v krémovou a následně žlutohnědou. Pro pohodlné užívání je houba zpracována do podoby prášku. Hericium Naturalis je vysoce kvalitní extrakt z houby hericium s 50% obsahem polysacharidů, což je jedna z nejvyšších hodnot vůbec. Obsah polysacharidů je s ohledem na kvalitu a účinnost hericia opravdu důležitou informací. Produkty s menším, než 30 % obsahem nelze považovat za kvalitní a jejich účinky jsou přinejmenším sporné.
Pěstitel Hericia Naturalis
Zárukou prvotřídní kvality produktu Hericium Naturalis je způsob pěstování i následný postup zpracování. Pěstitel Hericia Naturalis dbá na výběr kvalitních kousků, které jsou zpracování do podoby účinného extraktu s 50% obsahem polysacharidů čímž se řadí mezi nejkvalitnějí hericium na trhu!
  • Přesná fáze sklizně
  • Pouze kvalitní zpracování
  • 100% certifikovaný pěstitel
Čína

Balení Hericia Naturalis

Hericium Naturalis je pěstována na asijském kontinentě a následně je balena u nás, v České republice. Tento hotový výrobek se následně prodává se schválením českých ministerstvech i státních úřadů. Společnost patří mezi špičkové balicí společnosti s mnohaletou zkušeností jak v oblasti balení potravin, tak i potravinových doplňků v BIO kvalitě. Mimo jiné vlastní i řadu certifikátů včetně balení BIO produktů. Obaly, ve kterých se hericium uchovává a prodává jsou určeny speciálně pro potraviny. Nemůže tedy dojít ke kontaminaci výrobku.
Koupit Hericium Naturalis
Hericium Naturalis obsahuje …
  • jedna z nejvyšších hodnot ORAC
  • označována jako  houba nesmrtelnosti
  • obsahuje 50% polysacharidů (patří mezi nejkvalitnější na trhu)
Nutriční hodnoty ve 100 g
Energie 1352 kJ / 322 kcal
Tuky 1,2 g
z toho nasycené 0,49 g
Sacharidy 20,5 g
z toho cukry 0,7 g
Bílkoviny 12,3 g
Sůl 0,01 g