Popis Chagy Premium Naturalis

Používání houby chaga pro posílení imunity, léčbu žaludečních potíží (zánět žaludku, žaludeční vředy), ekzémů, lupenky, či onemocnění jater již mnohá staletí doporučovali tradiční čínští léčitelé. Současnému zvýšenému zájmu o tuto medicinální houbu přispívá zejména obsah látek, které mohou hrát důležitou roli při léčbě rakoviny. Chaga, ve své domovině označovaná jako houba nesmrtelnosti, je bohatým zdrojem minerálních látek, vitaminů skupiny B, flavonoidů a enzymů. Vyniká zejména silnými antioxidačními vlastnostmi. Na stupnici ORAC posuzující množství antioxidantů dosahuje chaga jedné z nejvyšších hodnot vůbec. Houbu chaga lze přidat do polévek, omáček, cereálií, kaší a smoothies. Chaga Premium Naturalis se pyšní obsahem 50%  polysacharidů.

Pěstováno v panenské přírodě

Chaga Premium Naturalis je pěstována v panensky čisté čínské přírodě daleko od civilizace. Díky tamějším přírodním podmínkám má Chaga Premium Naturalis právě tam ideální podmínky pro svůj růst!

Osvědčený způsob zpracování

Chaga Premium Naturalis je zpracována šetrnou metodou, díky níž se účinné látky nijak neznehodnotí. Výsledkem je velice dobře stravitelný produkt, který neobsahuje žádné přidané látky ani jakékoli chemikálie.

Prokazatelný původ

U Chagy Premium Naturalis se Vám nemůže stát, že byste nevěděli kde se pěstuje či jakým způsobem se zpracovává.

Správné načasování

Jelikož správné načasování sklizně je stejně důležité jako osetí, zpracování či péče o houbu, Chaga Premium Naturalis se sklízí ve chvíli, kdy má nejvíce živin.

Kvalita, Certifikace, Tradice

Chaga Premium Naturalis získala certifikaci osvědčených výrobních postupů – GMP.

Chaga Premium Naturalis získala certifikát bezzávadnosti potravin.

Chaga Premium Naturalis získala certifikát CQC.

Chci vyzkoušet Chagu Premium Naturalis

Pěstování Chagy Premium Naturalis

Chaga neboli rezavec šikmý je vzácná houba vyrůstající na kmenech bříz. Tato houba původem ze Sibiře pro svůj růst vyžaduje chladné klima. Pouhým usušením a rozemletím houby nelze dosáhnout takových účinků, jako je tomu v případě vysoce koncentrovaných extraktů. Proces extrakce zvyšuje využitelnost důležitých látek. Tuto skutečnost je dobré mít na paměti při výběru a nákupu houby chaga.
Pěstitel Chagy Naturalis
V Naturalisu dbáme na prvotřídní kvalitu všech produktů. S tímto na paměti přistupujeme k výběru pěstitelů. Chaga Premium není výjimkou. Vypěstování kvalitní houby spolu s následnou extrakcí zaručuje vznik vysoce účinného extraktu s 50% obsahem polysacharidů, címž se řadí mezi nejkvalitnějí chagy na trhu!
  • Přesná fáze sklizně
  • Pouze kvalitní zpracování
  • 100% certifikovaný pěstitel
Čína

Balení Chagy Premium Naturalis

Chaga Premium Naturalis je pěstována na asijském kontinentě a následně je balena u nás v České republice. Tento hotový výrobek se prodává se schválením českých ministerstvech i státních úřadů. Společnost patří mezi špičkové balicí společnosti s mnohaletou zkušeností jak v oblasti balení potravin, tak i potravinových doplňků v BIO kvalitě. Mimo jiné vlastní i řadu certifikátů včetně balení BIO produktů. Obaly, ve kterých se chaga uchovává a prodává jsou určeny speciálně pro potraviny. Nemůže tedy dojít ke kontaminaci výrobku.
Koupit Chagu Premium Naturalis
Chaga Premium Naturalis obsahuje …
  • jedna z nejvyšších hodnot ORAC
  • označována jako  houba nesmrtelnosti
  • obsahuje 50% polysacharidů (patří mezi nejkvalitnější na trhu)
Nutriční hodnoty ve 100 g
Energie 779 kJ / 190 kcal
Tuky 1,13 g
z toho nasycené 0,49 g
Sacharidy 12,84 g
z toho cukry 0,5 g
Bílkoviny 3,63 g
Sůl 0,01 g