1 otevřená pozice - hledáme 1 až 3 kolegy.

Naturalis vznikl primárně s cílem pomoci. Pomoci lidem, které trápí zdravotní komplikace či naopak pomoci lidem zdravotním problémům předcházet. Vždy jsme kladli důraz na vysokou kvalitu našich produktů a spolupráci s prověřenými pěstiteli. Samotná výroba vždy probíhala pod našim dohledem a vždy jsme se snažili poskytnout zákazníkovi něco navíc. Ať už šlo o skloubení kvality produktu s designem balení, důrazem na přátelský zákaznický servis či snahu do všech produktů zabudovat principy zerowaste, ekologie a udržitelnosti.

Nic z toho bychom však nedokázali bez Vaší pomoci. Respektive bez pomoci našich zaměstnanců, kteří se záhy stali i našimi kamarády. Staňte se i vy součástí naší komunity a pojďte pracovat pro firmu, které není lhostejné zdraví svých zákazníků, životní prostředí ani pocity, ambice či vnitřní naplněnost svých kolegů.

Kariera

Otevřená pozice: Obchodní zástupce / obchodní ředitel

Jste komunikativní, máte zkušenost s obchodem a zároveň jste fanda zdravé výživy a přírodní kosmetiky? V tom případě hledáme právě Vás! Již spolupracujeme s partnery jako jsou Alza, Mall, Notino či Dr.Max. Další stovky zajímavých partnerů čekají právě na Vás. Práce na plný úvazek - fulltime.

Finanční ohodnocení

Vždy nám šlo o spokojenost našich zákazníků i zaměstnanců. Neboť jen spokojení zákazníci se k nám vracejí a spokojení zaměstnanci s námi zůstávají dlouhá léta. Proto finanční ohodnocení rozdělujeme na 2 složky. Na fixní a variabilní / motivační. Fixní částka je neměnná a vyplatíme Vám ji každý měsíc. Variabilní částka má motivační charakter a může dosáhnout teoreticky neomezné výše (průměrně 60 000 Kč / měsíc, nejlepší kolegové dosahují podstatně více). Díky tomu aktivní, smědomití a pracovití zaměstnanci mají vyšší mzdu než má průměrný kolega.

  • Průměrná měsíční mzda se pohybuje v rozmezí 25 000 - 100 000 Kč / měsíc
  • Fixní i motivační odměny
  • Vyplacená mzda každý měsíc narůstá - příklad: když každý měsíc vyjednáte 3 nové spolupráce, po 3 měsících získáte motivační odměnu ne ze 3 spoluprací, ale rovnou z 9 (součet všech vyjednaných spoluprací)

Pracovní benefity

Práce pro nás není "8 odsezených hodin". Práce je pro nás zábava, poslání a radost z toho, že pomáháme druhým a zároveň, že jsme se někam posunuli. A to nabízíme i Vám. Našim hlavním cílem je, abyste u nás byli spokojeni na všech frontách. Abyste do práce chodili stejně rádi jako my, aby Vás práce naplňovala a zároveň abyste měli radost z každé nově naučené dovednosti, kterou u nás získáte. A k tomu všemu ještě nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost být si "svým pánem" - Potřebujete v úterý dopoledne k doktorovi, není problém. Potřebujete ve středu odpoledne na besídku svého dítěte, není problém. Vždy se s námi domluvíte
  • Možnost práce z domova.
  • iPhone a iPad
  • Nákup našich produktů na VIP ceny (za hubičku) pro Vás i Vaše kamarády a rodinu
  • Možnost kariérního růstu
  • Příspěvky na nákup elektroniky, přírodní kosmetiky či zdravých potravin (v kterémkoli obchodě) k soukromým účelům v neomezené hodnotě
  • Mentoring od bývalého obchodního ředitele mezinárodní společnosti
  • Vzdělávací akce (semináře, webináře, školení) a kulturní akce (veletrhy a festivaly) zdarma
  • Jsme otevřeni Vašim nápadům, vylepšením a iniciativě - žádný Váš nápad nesmeteme ze stolu

Náplň práce

Jelikož ani my nemáme rádi stereotyp, nabízíme Vám pestrou práci, která pomůže nám, obchodním partnerům i zákazníkům dosáhnout společných cílů a vizí. Část práce můžete vykonávat z pohodlí domova, část práce v "terénu" (na schůzkách u obchodních partnerů) a část práce v kancelářích. Potenciál je obrovský. Na území ČR je 3000 - 5000 kamenných prodejen a e-shopů, které se zaměřují na distribuci produktů zdravé stravy a přírodní kosmetiky. Mezi nimi jsou jak ty malé, tak i ty opravdu velké. Část těchto partnerů naše produkty již odebírá, ale ještě tu je obrovský potenciál na jejich rozšíření. Každý partner je jiný, každý má jiné potřeby a s každým se vyjednává jinak. Na Vás bude odhadnout styl každého potencionálního partnera a poskytnout mu službu (a produkt) přesně na míru jeho potřebám.

  • Opečovávání současných velkoobchodních partnerů (B2B)
  • Navazování spolupráce s menšimi a středními krámky a e-shopy
  • Navazování spolupráce a vyjednávání s velkými firmami či řetězci
  • Oprašování historických spoluprací, které nyní stagnují a dávání jim nový směr
  • Domlouvání marketingových aktivit
  • Spoluvytváření obchodních cílů na kvartální bázi

Předchozí pracovní zkušenosti

Tato pracovní pozice je svým způsobem specifická, ale zároveň s sebou nese prvky standardní obchodní / manažerské činnosti. Náš budoucí kolega by měl mít zkušenost s obchodem, měl by mít své zavedené rutiny, postupy práce a měl by se všeobecně na trhu obchodu orientovat. Specifika jsou v našem zaměření. V ideálním případě byste měli mít zkušenost s obchodem v oblasti zdraví, potravin či kosmetiky. Navazování budoucích spoluprací by pak bylo jednodušší. V případě, že praxi v oblasti zdraví nemáte, základní věci se od nás dozvíte (jak trh funguje, jaké jsou maržovosti, jací potencinální budoucí obchodní partneři se na trhu pohybují atp.)

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenost s obchodní činností - v oblasti zdraví, potravin a kosmetiky výhodou
  • Zájem o zdravou stravu, přírodní kosmetiku a zdravý životní styl
  • Vyjednávací schopnosti
  • Reprezentativní vystupování
  • Sebedisciplína
  • Vnitřní touha zlepšovat své schopnosti i naše služby
  • Orientace na výsledek

Místo výkonu práce

Hlavní regiony, na které se v roce 2022 plánujeme zameřit jsou Praha a Středočeský kraj. Důvod je dvojí. Prvním je, že na naše působnost (většina kolegů, sklady, výrobny atp.) jsou situované právě v Praze a ve Středočeském kraji. Budeme tedy k sobě mít blízko, můžeme se pravidelně a pohodlně scházet a probírat strategická rozhodnutí z očí do očí. Druhým důvodem je, že většina potencionálních partnerů má sídlo právě v Praze či ve Středočeském kraji. Tím pádem bude navazování spoluprací snadnější, rychlejší, levnější a pohodlnější.

  • Praha
  • Středočeský kraj
  • Ostatní kraje - na dotaz / můžete nám napsat a snad najdeme společnou cestu

Rádi byste patřili do našeho týmu - napište nám