E-MAGAZÍN ZDARMA
Kniha zdarma

E-magazín o superpotravinách zdarma

Více informací

Poštovné 0 Kč
DPH 0 Kč
Celkem 0 Kč

Ceny jsou s DPH

Objednat >>

Proč u nás rádi nakupujete

Vyznáme se v sortimentu
Osobně jsme vybírali každý produkt
Jelikož máme velice dobré vztahy z našimi pěstiteli, měli jsme možnost osobně vybrat každý produkt do našeho sortimentu. Vybírali jsme svědomitě. Hlavou i srdcem pouze ty nejkvalitnější odrůdy abyste byli co možná nejvíce spokojeni.
Produkty máme vyzkoušené na sobě
Jelikož produkty, které Vám nabízíme musíme též znát i my, rozhodli jsme se, že sami na sobě vyzkoušíme všechny produkty, které u nás můžete koupit. Když jsme s produktem spokojeni, tak Vám ho doporučíme a umožníme Vám ho zakoupit, a když se náhodou stane, že s nějakým produktem spokojeni nejsme, tak ho logicky stáhneme z nabídky a k Vám se vůbec nedostane. My jsme tedy Vaše vstupní kontrola.
Naše práce nás baví
Jelikož i ta nejjednodušší práce se zdá být složitá i těžká a ve finále je špatně odvedená, v případě že Vás nebaví. A proto my děláme práci, která nás baví. Následně pak vše vypadá jednoduše, práce odsypá a máme výsledky, které zejména oceníte Vy. A protože chceme, abyste byly spokojeni i Vy práci děláme s radostí.
Vysoká kvalita
Prvotřídní pěstitelé
Naši pěstitelé jsou prostě klasa. Patří mezi ty nejlepší z celého světa. A proto jsme si je vybrali. Přesně vědí jak rostlinku zasadit, jak se o ní starat, kdy ji sklidit a jak si následně zpracovat. A právě pro to jsme si je vybrali.
Skvělá kvalita
Kvalita našich výrobků je TOP. Troufáme si říct, že TOP krát 2. Nebo dokonce TOP krát 3. Zkrátka Superpotraviny Naturalis patří mezi ty nejkvalitnější produkty, které na trhu můžete sehnat. Maji řadu certifikátů jakosti a mezinárodních uznání.
Důkladná kontrola
Naše produkty pravidelně procházejí řadou přísných kontrol. První instance kontroly je během sklizně a následně po zpracování. A poslední kontrola je samozřejmě i u nás v ČR.
Rychlá a pohodlná doprava
Poštovné zdarma od 1100 Kč
To, že u nás najdete kvalitní produkty už víte. Ale u nás navíc máte při nákupu od 1100 Kč dopravu zcela zdarma. Platíme ji za Vám my. Tzn. že zboží máte levnější než v klasickém obchodně a navíc s doručením zdarma.
Vyberte si přepravce dle Vašeho gusta
Volnost a svoboda. To jsou jedny z nejdůležitějších lidských potřeb. A u nás máte volnosti více než dost. Můžete si vybrat mezi přepravou kurýrem, Českou poštou či osobním odběrem na 300 místech v České a Slovenské republice. Vyberte si přepravce podle Vašeho gusta.
Osobní odběr na 700 místech v ČR a SR
Preferujete osobní odběr místo doručení na poštu či domu a neradi někam dojíždíte pro osobní odběr. U nás máte na výběr ze 700 míst, kde si zboží můžete vyzvednou. Jsou v každém větším a řadě malých měst. Odběrné místo máte takřka pár kroků od domova.
Garance spokojenosti
Prodloužená lhůta na vrácení
Zakoupili jste si zboží a zjistili jste, že není podle Vašeho gusta? A zjistili jste to po 70 dnech? Nic se neděje. Tedy u nás ne. My Vám totiž garantujeme 70 dnů na vrácení neporušeného zboží zpět k nám.
Bezpečná platba
Pakliže jste se rozhodli zaplatit platební kartou, můžete být naprosto v bezpečí. Naše platební brána je zašifrovaná, chráněná, monitorovaná a bráněna proti všech možným útokům. Nemůže se tedy stát, že by se Vaše peníze doručily do cizí peněženky či byly jinak zneužity.
99% spokojených zákazníků
Jelikož my si velice vážíme našich zákazníků, jsme rádi, že máme 99% spokojenost s nákupem. Ale nebojte. Neusneme na vavřínech. Ba naopak. To nás ještě více motivuje k tomu, abychom zlepšovali naše služby a Vy jste s námi byli ještě více spokojeni.