Esence Water Violet Dr. Bach - 20 ml

Vhodný i pro:
favorite_border favorite
   
Esence Water Violet Dr. Bach je ideální volbou pro posílení zdraví a zlepšení krásy. Tato esence je určena pro ženy v každém věku, které se zajímají o zdravý životní styl, přírodu a udržitelnost. S jejími přírodními ingrediencemi, jako je Brandy a Žebratka bahenní, se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem. Více informací naleznete zde >>
Vhodný i pro:
298 Kč
S DPH
| + část peněz zpět v kreditech
7.84 Kč s DPH / ml
Skladem u dodavatele
Očekávaný termín odeslání *
DopravceDatum expedice
Zásilkovna pondělí 22. 7. 2024
GLS ParcelShop pondělí 22. 7. 2024
GLS kurýr pondělí 22. 7. 2024
DPD kurýr pondělí 22. 7. 2024
Česká pošta pondělí 22. 7. 2024
* Termíny platí v 99 % případů. Bohužel občas nastane situace, kdy kurýr nemůže zboží doručit. Odpusťte jim to prosím.
- již 22. 7. můžeme odeslat
nebo využijte množstevní slevy
Sleva při 3 ks
ušetříte celkem 27 Kč
Sleva při 5 ks
ušetříte celkem 60 Kč
Sleva při 7 ks
ušetříte celkem 104Kč
Jsme tu pro Vás. Můžeme Vám poradit?
Možnost vrácení zboží až do 100 dnů.
Položit otázku k produktu
Esence Water Violet Dr. Bach - 20 ml

Ing. Martin Sedláček
Poradíme Vám s výběrem i s užíváním
Uživatelské recenze e-shopu
Heureka.cz [2. 7. 2024]
addRychlé dodání
Heureka.cz [21. 6. 2024]
addRychlé vyřízení, vše v pořádku. Super
Heureka.cz [18. 6. 2024]
vše OK
Heureka.cz [12. 6. 2024]
addRychlé dodání.
add Kvalitní potraviny (čaje).
Zákaznická oblíbenost
500 +
prodaných kusů
0 %
nízká reklamovanost
novinka
nováček v sortimentu
Dr. Bach
Hlavní složky brandyžebratka

Vlastnosti produktu

Charakteristika

Esence Water Violet Dr. Bach je přírodní unikátní prostředek, který posiluje zdraví a krásu zevnitř. Tento produkt je ideální pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl a přírodní kosmetiku. Speciálně navržen pro ženy v každém věku, esence Water Violet Dr. Bach je založena na jedinečné filozofii Dr. Bacha, který věřil v sílu přírody a unikátních rostlin. Díky kombinaci brandy a žebračky bahenní, tato esence pomáhá harmonizovat negativní emoce, jako je osamělost a nedostatečné sebevědomí. S esencí Water Violet Dr. Bach se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a zažijte sílu přírodní léčby. S esencí Water Violet Dr. Bach se budete cítit vyrovnanější a silnější, připraveni čelit každodenním výzvám s klidem a sebejistotou. Vyzkoušejte esenci Water Violet Dr. Bach a dejte svému tělu a duši to nejlepší.

Vývoj a výroba

Esence Water Violet Dr. Bach je unikátní produkt, který v sobě ukrývá dlouhou tradici a péči o tělo i duši. Tato esence je vytvořena podle receptury Dr. Bacha, anglického lékaře a homeopata, který objevil sílu přírody a vytvořil celou řadu Bachových květových esencí. Tyto esence jsou založeny na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Esence Water Violet je vhodná pro lidi, kteří se cítí osaměle, nedosažitelně nebo mají pocit nadřazenosti. Pomáhá nalézt vřelejší vztah k ostatním a harmonizovat negativní emoce. Díky svému složení, které obsahuje brandy a žebřatku bahenní, poskytuje účinnou podporu pro duševní rovnováhu a celkové zdraví. Užívání esence je jednoduché a bez vedlejších účinků. Věřte síle přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte harmonii těla i duše. Esence Water Violet je skvělým doplňkem pro každodenní péči o sebe.

Video - představení a popis výrobku
Video - představení a popis výrobku

Více podobných videí naleznete zde >>

Zpracování a balení

Esence Water Violet Dr. Bach je unikátní produkt, který posiluje zdraví a zlepšuje krásu. Tato esence je vhodná pro lidi, kteří se zajímají o zdravý životní styl, přírodu a udržitelný životní styl. Díky svému složení z nejedovatých rostlin a stromů nabízí harmonizaci emocí a duševní rovnováhu. S Dr. Bachem se vrátíte k přírodě a objevíte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Vyzkoušejte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem a objevte nový způsob, jak podpořit své zdraví a krásu. S esencí Water Violet Dr. Bach získáte nejen kvalitní produkt, ale i pozitivní zkušenost s naším e-shopem, který se zaměřuje na zdravý životní styl a přírodní kosmetiku. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, proto se snažíme nabízet pouze certifikované produkty a vysokou úroveň zákaznického servisu. Vyzkoušejte esenci Water Violet Dr. Bach a dopřejte svému tělu a duši to nejlepší.

Představení výrobce

Dr. Bach - přírodní léčba pro tělo i duši Představujeme Vám značku Dr. Bach, která se zaměřuje na přírodní léčbu pro tělo i duši. Dr. Bach, anglický lékař a homeopat, objevil sílu přírody a vytvořil Bachovy květové esence - celoživotní dílo založené na filozofii jednoduchosti, úplnosti a uzdravování sebe samého. Tyto esence, založené na 38 druzích květů, dokáží harmonizovat negativní emoce a obnovit duševní rovnováhu. Navíc, Krizová esence nabízí pomoc v krizových situacích. Proč si vybrat Dr. Bach? Naše produkty jsou založeny na unikátních rostlinách a stromech, které poskytují sílu přírody pro harmonii těla i duše. Jsme tu pro všechny, kteří se zajímají o zdravý životní styl, krásu, zdraví, přírodu a udržitelný životní styl. Ženy v každém věku najdou v naší nabídce produkty, které je posílí a zlepší jejich celkové zdraví a krásu. Učiňte první krok k přírodní léčbě s Dr. Bachem a objevte sílu unikátních rostlin pro harmonii těla i duše. Naše produkty jsou certifikované, vysoce kvalitní a zákaznický servis je vždy příjemný. Přidejte se k nám a zažijte sílu přírodní léčby s Dr. Bachem.

Upozornění

Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku. Skladujte v suchu při pokojové teplotě, chraňte před přímým světlem, sluncem a mrazem. Určeno k vnějšímu použití.

Parametry
Hmotnost / objem20 ml
Vhodný i proVegany
VýrobceBach Original Flower Remedies, 83 Parkside, 58492, London - Wimbledon, Velká Británie
FormaTekutina
ÚčinekAromaterapie, Svěží vůně
Vliv na orgánKůže
Část tělaTělo
SkladováníSkladujte v suchu a temnu
EAN5000488105674
Rozměry24 mm x 92 mm x 24 mm
Primárně určeno proŽeny
Naturalis. Váš specialista na zdravou stravu a přírodní kosmetiku ♥️
Nejčastěji se ptáte na tyto otázky
Dobrý den, je vaše kosmetika vhodná i pro citlivé jedince a atopiky?

Dobrý den, jaké používáte parfemace?

Jaké prosím máte certifikáty jakosti na přírodní kosmetiku?

Zobrazit všechny dotazy >>
Mohlo by Vás zajímat