BIO Čokoláda Naturalis

Představte si tu nejkvalitnější, ručně vyráběnou čokoládu z BIO kakaových bobů a BIO superpotravin špičkové kvality z tradiční rodinné čokoládovny. Máte? Perfektní! Právě jste si představili ručně dělanou BIO Čokoládu Naturalis. Kvalita našich čokolád je znát v každém detailu. Vše začíná, jak jinak, než na plantážích, kde rostou kakaové boby. Na takovém místě nemůže být moc zima, ani moc teplo, moc vlhko, ani sucho, musejí se používat pouze přírodní hnojiva (žádná umělá) a půda, ze které kakaovník vyrůstá, musí mít přesný poměr všech živin. Jakmile se opomine pouhá jedna z těcho (a další stovky) věcí, vyroste jiný kakaovník a tím pádem se k Vám dostane jiná čokoláda. Máme však štěstí. Naši farmáři nejsou hlava děravá a vše dělají tak, jak se to dělat má. Díky tomu získáváme ten nejkvalitnější základ na výrobu té nejlepší čokolády.
  • Nejkvalitnější BIO čokoláda
  • Ruční (hand-made) výroba
  • Výroba v tradiční rodinné čokoládovně
  • Obsahuje Vaše oblíbené superpotraviny
  • Naši chocolatiéři svou práci milují

Kvalita, Certifikace, Tradice

EU_BIO

Čokoláda Naturalis získala certifikát označující BIO kvalitu. Tento certifikát je platný po celé EU.

BIO certifikace

Čokoláda Naturalis získala BIO certifikát vydaný v ČR. Označuje organicky a nezávadně pěstované a balené plodiny, z kterých je čokoláda vyrobena.

Do kakaové hmoty nebyly (a nikdy nebudou) přidány žádné jiné látky, než ty, které pocházejí z kakaa. Palmové či jiné tuky v našich čokoládách určitě nenajdete!

Čokoláda Naturalis obsahuje pouze přírodní vanilkové aroma.

Každá naše čokoláda má svůj vlastní příběh

Pěstování kakaových bobů

Kakaové boby, které se používají k výrobě BIO Čokolád Naturalis rostou na nejlepších plantážích na světě. Konkrétní místa bývají v tropickém pásu Ameriky – nejčastěji v Peru a v Dominikánské republice. Výběr lokace, odkud kakaové boby pocházejí není náhodná. Pečlivě jsme zkoumali každé místo, kde se boby tradičně vyskytují a vybrali to, které má nejlepší pověst. Místo, kde se pěstování bobů zabývají celá staletí. Místo, kde se bobům nejvíce daří. Místo, kde se pěstitelské umění dědí z generace na generaci – děd učil otce, otec učil syna a jeho syn zase svého syna. Právě jenom díky tomu může být BIO Čokoláda Naturalis tak vyjímečná.

Vše začíná na poli. U farmářů, kteří se o boby starají jako o své vlastní děti …

… díky svému know-how a dlouholeté tradici jsou schopni vyspěstovat plody kakaovníku (boby),

… které následně naši chocolatiéři ručně zpracují v rodinné čokoládovně a obyčejnou čokoládu

BIO Čokoláda Naturalis

… promění v neobyčejnou. A vy si díky tomu můžete dopřávat nezapomenutelné pokušení.

Chci vyzkoušet BIO Čokoládu Naturalis

Výroba BIO Čokolády Naturalis

Už víte, kde se naše boby pro výrobu čokolády pěstují. Proč jsme vybrali zrovna vybrali toto místi, i to jak je důležité mít kvalitní základ – tedy kakaové boby. Tím, ale celý proces rozhodně nekončí! Celá výroba čokolády musí šlapat stejně dobře, jako namazaný stroj. Dokonalost musí být ve všech částech výroby. Při pěstování, zpracování, u hotové výroby čokolády a dokonce i u konzumace!

Nyní se trochu přeneseme v čase…

Již máme hotovou surovou čokoládu, která se dostane do rukou našim chocolatierům. A právě Ti dokáží z čokolády vytvořit mistrovské dílo. Za správných teplot čokoládu zpracovávají tak dlouho a s takovou péčí, dokud nevznikne přesně ta, která lahodí nejen oku, ale hlavně chuťovým buňkám. Nedílnou součástí jsou samozřejmě i Superpotraviny Naturalis, které dodávají čokoládě svěží chuť, řadu vitaminů a kompletně podtrhují péči, která byla doprovázena při celém procesu výroby.

0%
BIO čokoláda
0%
Ruční výroba
0%
Kvalitní suroviny
0%
Lahodná chuť

Druhy BIO Čokolád Naturalis

Nyní potěšíme labužníky, kteří rádi experimentují a zkouší nové věcí. V současné době máte na výběr ze široké řady různých druhů čokolád s různými příchutěmi. Můžete si u nás pochutnat na hořké i mléčné čokoládě. Navíc každá z těchto druhů čokolád má navíc jinou příchuť (díky jiné ingredienci). Můžete vyzkoušet hořkou i mléčnou čokoládu s goji (kustovnicí čínskou), moruší, kakaovými boby, chili či jinými příchutěmi. Prostě každý si u nás přijde na své!
BIO Čokoláda Naturalis
BIO Čokoláda Naturalis
BIO Čokoláda Naturalis

VYPRAVTE SE S NÁMI NA VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKU SVĚTA

… skrz své chuťové buňky …

S RUČNĚ DĚLANÝMI BIO ČOKOLÁDAMI NATURALIS

Chci ochutnat